KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7965120
nr 796 5120
Alvar Jansson
(1922-1991), Sverige
Blandteknik, Alvar Jansson, landskap, monogramsign. 38x53
Alvar Jansson, svensk bildkonstnär född 1922, död 1991.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 december 2012
kl 17:53:33
200 kr
200 kr